Cofnij czas kwasem hialuronowym

Czas płynie nieubłaganie, co przede wszystkim widoczne jest na naszej twarzy. Pojawiają się bowiem zmarszczki, które przeważnie kobietom spędzają sen z powiek. Wiadomo, część z nich spowodowanych jest upływem czasu i zmniejszeniem produkcji kolagenu w skórze, który odpowiada za jej odpowiednie naciągnięcie.

Medycyna estetyczna Poznań – skorzystaj!

Jednak część zmarszczek mamy na własne życzenia, ponieważ zaniedbujemy skórę. Pielęgnować ją za pomocą odpowiednich kremów trzeba już od najmłodszych lat, ponieważ skóra zaczyna się starzeć już po 25 roku życia. A my od najmłodszych lat zamiast używać kremów, to nakładamy tony makijażu, który niekorzystnie odbija się na stanie naszej skóry. Jednak jest światełko w tunelu.

Nosi ono nazwę medycyny estetycznej. Gabinety, które stosują takie zabiegi, wchodzące w jej skład znajdziemy wszędzie – występuje zarówno medycyna estetyczna Poznań jak i medycyna estetyczna Plewiska. W takich gabinetach czekają na nas zabiegi, które cofną czas, wygładzą nam zmarszczki i to bez interwencji skalpela, a głównie za spraw iniekcji. Używa się do nich dwóch podstawowych składników – kwasu hialuronowego oraz botoxu.

Skuteczność kwasu hialuronowego

medycyna estetyczna poznańWypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Poznań jest tak samo skuteczne jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym Plewiska. Oba zabiegi polegają na wstrzykiwaniu płynnego kwasu hialuronowego pod skórę, w miejsce, gdzie nasiliły się zmarszczki. Równie popularnym zabiegiem jest botox. Również polega on wstrzykiwaniu tej substancji pozyskiwanej z jadu kiełbasianego. Jednak pamiętaj, że botox poznań czy botox plewiska jest w pełni bezpieczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *